Triad prijal päť nových account managerov

autor: redakcia, publikováno: 11.12.2016 12:17
Zuzana Kropáčová, Andrea Krajícová, Tereza Stará, Katarzyna Sanojca a Tomáš Hortík sú nové posily v pražskom tíme Triadu. Keďže agentúra dostáva od súčasných klientov čoraz viac integrovaných zadaní, posilnila tím accountov o päť senior manažérov s niekoľkoročnými skúsenosťami zo sieťových agentúr. Triad v poslednom období získal nových klientov – značku Mirinda spoločnosti PepsiCo, Lučina, alebo [...] Related posts: Scott Chaikin je novým... Celý text ZDE.

Finále StarDance dosáhlo na svůj nejlepší výsledek

autor: Mediaguru, publikováno: 11.12.2016 08:35
Finálový díl televizní taneční soutěže StarDance (ČT1) zaznamenal svůj nejlepší výsledek z celé letošní řady. První část pořadu zhlédlo více než 1,5 mil. diváků starších 15 let (podíl 37 %). Vyhlašování vítězů, které tentokrát trvalo jednu hodinu od 21:53, pak sledovalo 1,63 mil. diváků starších 15 let (podíl 43 %). Obě části StarDance se staly nejen pořady sobotního večera, ale i celého dne. Vítězem osmé řady taneční soutěže StarDance... Celý text ZDE.

Test: QHD monitor Philips 272B7QPTK je solidní monitor, který řeší trochu zbytečný problém

autor: Michal Kopřiva, publikováno: 11.12.2016 00:01
Obrazovka monitoru nabízí jasné barvy, skvělý kontrast a široké pozorovací úhly. V monitoru je skryta i zasunovací webkamera či reproduktory. Za povedené provedení monitoru je ale nutné si připlatit. Celý text ZDE.

Na iDnes.cz se bude i letos dražit kultovní kalendář Pirelli 2017

autor: Martin Štěrba, publikováno: 09.12.2016 17:17
V pořadí už šestnáctá aukce kalendáře na iDNES.cz se uskuteční pod záštitou Nadace Agrofert 12. prosince 2016 od 9 hodin. Celý text ZDE.

Hitrádia v soutěži Kdopak to hraje rozdala posluchačům půl milionu korun

autor: Juraj Koiš, publikováno: 09.12.2016 12:30
Posluchači mohli pouze v éteru Hitrádií slyšet velmi krátkou ukázku soutěžního hitu, se kterým se běžně ve vysílání Hitrádií setkávali. Za pomoci nápověd postupně uveřejňovaných na facebookových stránkách odhalovali název a jméno interpreta. Celý text ZDE.

Přepište si učebnice chemie. Do tabulky prvků přibyly Nh, Mc, Ts a Og

autor: Technet, publikováno: 30.11.2016 17:42
Po pětiměsíčním připomínkovacím řízení se do periodické tabulky prvků oficiálně zapsala jména nových prvků: moskovium, tennessin, oganesson a nihonium. Celý text ZDE.

VIDEO - Seminář „Televize veřejné služby“

autor: , publikováno: 30.01.2016 18:34
Situace, perspektivy, evropské trendy. Videozáznam semináře ze Senátu Parlamentu ČR. Televize v čase změn. Program je klíč. Budoucnost - Druhá digitalizace a důsledky nástupu digitálních technologií, financování. Celý text ZDE.

Finále StarDance nalákalo oproti minulému týdnu 280 tisíc diváků, sledovalo ho více než 1,6 milionu lidí

autor: Jan Brychta, publikováno: 11.12.2016 09:37
UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Večerní taneční finále znamenalo pro ČT1 průměrný podíl přesahující 35 procent. V osmé řadě soutěže StarDance, jejíž finále včera odvysílala ČT1, se vítězným párem stali Zdeněk Piškula a Veronika Lálová. Porazili tak zbývající dva páry, které tvořil Ondřej Bank s Evou Krejčířovou a Jana Plodková s Michalem Padevětem. Závěru zápolení pak přihlíželo 1,634 milionu diváků starších patnácti let,... Celý text ZDE.

Užívejte světa v 49. týdnu na Prima ZOOM

autor: SatCentrum, publikováno: 11.12.2016 00:55
Začneme Příběh pochutin; zaboříme Oči do vesmíru; čeká nás Nejdivočejší Latinská Amerika; prozkoumáme Moře plné nestvůr; poznáme Neuvěřitelné žáby; vydáme se Novým Zélandem po dávných stezkách... Bohatství poznání i zábavy najdete v takovém rozsahu jen na Prima ZOOM. Celý text ZDE.

Piráti s nelegálními nabídkami IPTV streamů způsobují obrovské problémy

autor: Rozhlas.cz digital, publikováno: 09.12.2016 15:31
UVNITŘ INFOGRAFIKA - Alarmující je, že zatímco někteří uživatelé jsou si vědomi, že přijímají zahraniční programy nelegálně, jiní si této skutečnosti vědomi vůbec nejsou. Celý text ZDE.

HBO předčasně ukončí vysílání z Česka do Nizozemska

autor: ales borovan, publikováno: 09.12.2016 14:31
Borovan.czBorovan.czThis article is copyrighted © 2016  Příspěvek HBO předčasně ukončí vysílání z Česka do Nizozemska pochází z Borovan.cz Celý text ZDE.

Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ odtajnila první teaser

autor: Česká televize, publikováno: 09.12.2016 11:21
Dva týdny před posledním natáčecím dnem odtajnili tvůrci filmové trilogie Zahradnictví první teaser! Projekt, který se natáčí už od poloviny června tohoto roku v Praze, Jaroměři, Veltrusech, Žatci a v dalších lokacích, tak naznačuje, jak bude unikátní trilogie vypadat. Celý text ZDE.

Změní se dozor nad ČT a Českým rozhlasem? Lze to stihnout, míní Komárek

autor: Lidovky média, publikováno: 07.12.2016 16:03
Posílení nezávislosti Českého rozhlasu (ČRo) a České televize (ČT) si slibují od nové konstrukce obsazování kontrolních rad těchto médií iniciátoři novely zákona o ČT a ČRo z platformy Svobodu médiím. Není ale jisté, zda předlohu, podle které by do rady politické strany nominovaly vždy jen jednoho svého zástupce a další by pak vybraly nevládní organizace vyjmenované zákonem, stihne sněmovna projednat do konce mandátu na podzim příštího roku. Celý text ZDE.

Analýza komunikace politických stran na Facebooku

autor: Mediainfo, publikováno: 11.08.2016 10:16
Aktivity na sociálních sítích jsou už dlouho nedílnou součástí komunikace politických stran. Jakým vývojem prošla politická komunikace v období voleb do Europarlamentu, komunálních voleb v roce 2014 a jak si vede před krajskými volbami v roce 2016? Dialog se svými voliči se snaží pomocí Facebooku udržovat všechny významné české politické strany, nicméně jejich strategie i úspěchy v této oblasti se liší. Tým analytiků sociálních sítí NEWTON Media pro... Celý text ZDE.
VYHLEDÁVÁNÍ