Barrandov Muzika začíná 5. září, hraje česky a slovensky

autor: Mediaguru, publikováno: 28.08.2015 16:34
Společnost Barrandov Muzika spustí v 10:00 v sobotu 5. září 2015 televizní kanál Barrandov Muzika. Nová televizní stanice má být zaměřena na různé hudební žánry včetně lidové hudby. Šíření TV signálu je zajištěno prostřednictvím Českých Radiokomunikací regionální síť 8. Barrandov Muzika je zároveň součástí nabídky kabelové televize UPC, digitálního a satelitního vysílání Skylink a O2. Celý text ZDE.

Barrandov Muzika odstartuje v sobotu 5.9. v 10:00 hodin

autor: Parabola, publikováno: 28.08.2015 16:17
V pořadí čtvrtý tématický kanál televizní skupiny Barrandov odstartuje již příští sobotu dopoledne. Nová stanice Barrandov Muzika se zaměří na rozmanité hudební žánry, včetně lidové hudby. Stanice bude i v nabídce platformy Skylink. Celý text ZDE.

Televize Prima přichází s novou grafikou, podívejte se na podzimní identy

autor: Juraj Koiš, publikováno: 28.08.2015 16:15
Prima dostane novou tvář. Na obrazovce se objeví nové podzimní identy, které budou navazovat na jarní znělky, jejichž celý koncept vycházel z hvězdného období české audiovize šedesátých let, kdy se dělaly jednoduché klipy. Celý text ZDE.

Fico sa vrátil na blog Sme.sk. Píše o zdochnutej koze

autor: O médiách, publikováno: 28.08.2015 14:52
Idú voľby a tak mnohí húževnatí politici začínajú blogovať. Blogovanie ohlásil aj Robert Fico a kde inde, ako na sme.sk. Blogová platforma na sme.sk je najčítanejšia. Premiér však s redakciou Sme nekomunikuje a redakciu premenoval na Sme-Pentu. Celý text ZDE.

NÁVOD: Jak ověřit pravost nebo aktuálnost fotky, kterou někdo sdílí na internetu?

autor: Rozhlas.cz digital, publikováno: 28.08.2015 11:30
Na sociálních sítích vzrůstá počet fotografií, které ve skutečnosti zobrazují něco jiného, než tvrdí jejich popis. Máme návod, jak si ověřit pravost či aktuálnost fotky sdílené na internetu. Celý text ZDE.

Srpnové filmové lahůdky na Cinemaxu

autor: SatCentrum, publikováno: 28.08.2015 00:20
Filmový kanál Cinemax uvede v srpnu m.j. muzikál JERSEY BOYS, komedie MILOVNÍK PO ITALSKU, FLIRTOVÁNÍ S KATASTROFOU a FRANK, animovaný film pro dospělé ŠÁLENÍ, road movie KOUŘOVÉ SIGNÁLY, sociální sondu JACK a sportovní drama SUGAR... Celý text ZDE.

První dojmy: Honor 7 si nasazuje korunu krále střední třídy

autor: HN tech, publikováno: 27.08.2015 10:37
Honor představil svůj zatím nejlepší telefon. Design i výbava připomíná skvělý Huawei Mate 7. Jedinou slabinou je absence NFC čipu a bezdrátového nabíjení. Celý text ZDE.

LGBT komunita v roce 2015: mezi společenským uznáním a trhem.

autor: Mediainfo, publikováno: 10.08.2015 16:50
Zdá se, že svůj vztah ke svým sexuálně Jiným si musí dříve či později vyřešit každá moderní společnost. Odžít či vybojovat - záleží na úhlu pohledu. Pokud je to pravda, mají Češi tuto kulturní válku asi za sebou. Vděčí za to jednomu intelektuálovi, který si na Prague Pride přinesl transparent „Katolické buzny zdraví Bátoru“, a jednomu prezidentu republiky, který ho na to konto odmítl jmenovat profesorem. Kauza kolem jmenování historika Martina... Celý text ZDE.

Barrandov Muzika odstartuje 5. září, bude v multiplexu Radiokomunikací i Skylinku

autor: Lukáš Polák, publikováno: 28.08.2015 16:33
UVNITŘ PRESSKIT – „Velice nás těší, že rozšiřujeme naše „televizní řady“ o nový kanál, který je zaměřen převážně na hudební pořady,“ uvedl majitel skupiny Empresa Media Jaromír Soukup. Celý text ZDE.

Mediální magnát Soukup spustí novou televizi 5. září dopoledne

autor: ales borovan, publikováno: 28.08.2015 16:16
Mediální magnát Jaromír Soukup (foto) spustí v sobotu 5. září dopoledne novou televizi Barrandov Muzika, ve které drží 51 procent. TV stanice, inspirovaná slovenským projektem Senzi TV, bude zaměřena na nejrůznější hudební žánry včetně lidové hudby. Šíření signálu je zajištěno prostřednictvím regionální sítě 8 (České Radiokomunikace), Barrandov Muzika je zároveň součástí nabídky kabelové platformy UPC, Skylink a O2. Příspěvek Mediální... Celý text ZDE.

Na Facebook se přihlásila více než miliarda lidí za den. Poprvé v historii

autor: Lidovky média, publikováno: 28.08.2015 15:41
V pondělí se poprvé přihlásila na Facebook za jeden den více než miliarda lidí. Uvedl to generální ředitel společnosti Mark Zuckerberg a upozornil, že jeden ze sedmi obyvatel planety se připojil na sociální síť, aby se spojil se svými přáteli a rodinou. Celý text ZDE.

Labyrint: vraždy podle předlohy

autor: Česká televize, publikováno: 28.08.2015 10:27
Už v pondělí 31. srpna 2015 se diváci České televize seznámí s policejním majorem Remešem a jeho vyšetřovacím týmem. V seriálu Labyrint řeší sérii vražd, které svojí krutostí otřásají místním regionem i samotnými kriminalisty. Sedmidílnou kriminálku natočil v brněnském studiu režisér Jiří Strach. Vysílá ČT1 vždy v pondělí od 20 hodin. Celý text ZDE.

"Žraloci" expandují, otevřeli pobočku v gruzínském Tbilisi

autor: M&M, publikováno: 27.08.2015 16:29
Pražská agentura Socialsharks se po sedmi letech existence rozhodla rozšířit pole své působnosti a otevřela svoji první zahraniční pobočku - poněkud netradičně vznikla v Gruzii... Celý text ZDE.

Prolétáme kometárním prachem. Nejlepší podívaná bude v noci na čtvrtek

autor: Technet, publikováno: 12.08.2015 09:54
Na tento týden připadá nejlepší příležitost pro pozorování meteorického roje Perseid. Nejvíce „padajících hvězd“ v Česku spatříme v noci ze 12. na 13. srpna 2015. Podmínky by měly být vhodné, tak si neváhejte přivstat. Celý text ZDE.
VYHLEDÁVÁNÍ