Digi Sport 4 HD by měl od srpna rozšířit nabídku slovenské Digi TV a Magio Sat

autor: Jan Brychta, publikováno: 28.07.2016 12:00
Čtvrtý sportovní kanál satelitního operátora Digi TV by v HD kvalitě měly od srpna nabízet slovenské satelitní platformy Nová Digi TV SK a Magio Sat. Od 1. srpna by se měla na slovenských satelitních platformách Nová Digi TV SK a Magio Sat objevit stanice Digi Sport 4 HD. Diváci by se tak mohli dočkat fotbalových soutěží, jako je UEFA Champions League, Turkish Airlines Euroleague nebo španělská LaLiga, v HD kvalitě. Celý text ZDE.

Rádio WOW a Rádio GO DeeJay vysielajú spoločne na frekvenciách rádia Šláger

autor: Marián Luha, publikováno: 28.07.2016 11:13
Rádio WOW a držiteľ rozhlasovej licencie Rádia Šláger Marián Dokupil sa dohodli na spoločnom preberaní obsahu rádií WOW a GO DeeJay (bývalé rádio Šláger). Od 25. júla preberajú svoj program, aby zachovali vysielanie na šiestich frekvenciách po bývalom rádiu Šláger, ktoré pôvodne ukončilo svoje vysielanie k 1. júlu. Rádiu Šláger reálne hrozilo odobratie licencie Radou [...] Related posts: Radio.Radar: Novinky zo sveta rádií 6. Radio.Radar: Novinky zo sveta... Celý text ZDE.

Fotbalová liga ponese název "ePojisteni.cz liga". Vyhledávač pojištění nahradí Synot

autor: ČTK, publikováno: 28.07.2016 10:55
Česká fotbalová liga začne hrát pod novým názvem ePojisteni.cz liga. Společnost se stala novým partnerem a nahradila tak Synot. Jméno liga změní už po třetí. Titulárním partnerem mezi lety 1997 a 2014 byl pivovar Gambrinus. Celý text ZDE.

Srpnové filmové lahůdky na Cinemaxu

autor: SatCentrum, publikováno: 28.07.2016 01:00
Ze srpnové nabídky doporučujeme 4-dílnou minisérii UVĚŘITELNÉ PŘÍBĚHY NEILA GAIMANA o proslulém spisovateli fantasy knih, vztahové drama 45 LET anebo mysteriózní dvoudílný film o londýnském strašidelném domě TAJEMSTVÍ ENFIELDU. Celý text ZDE.

Vážení čtenáři a ještě váženější předplatitelé,

autor: ales borovan, publikováno: 24.07.2016 20:17
Borovan.czBorovan.czThis article is copyrighted © 2016  Příspěvek Vážení čtenáři a ještě váženější předplatitelé, pochází z Borovan.cz Celý text ZDE.

Twitter rychle zakročil proti opěvování útoku v Nice

autor: Lidovky média, publikováno: 16.07.2016 08:48
Twitter zakročil velmi rychle a stáhl příspěvky islámských extremistů oslavujících čtvrteční útok ve francouzském Nice. Informovala o tom agentura Reuters s tím, že si tím twitter vysloužil zřídkavou pochvalu; tato sociální síť je často terčem kritiky, podle níž poskytuje platformu pro násilnou propagandu. Celý text ZDE.

VIDEO - Seminář „Televize veřejné služby“

autor: , publikováno: 30.01.2016 18:34
Situace, perspektivy, evropské trendy. Videozáznam semináře ze Senátu Parlamentu ČR. Televize v čase změn. Program je klíč. Budoucnost - Druhá digitalizace a důsledky nástupu digitálních technologií, financování. Celý text ZDE.

Dočká se Innsbruck digitálních rádií z několika zemí? Není to vyloučeno

autor: Rozhlas.cz digital, publikováno: 28.07.2016 12:00
K dispozici by mohly být posluchačům v dané oblasti stanice z Rakouska, Německa, Itálie i Švýcarska. Celý text ZDE.

iSport zpoplatní všechny streamy z ligy, nabídne balíčky

autor: Mediaguru, publikováno: 28.07.2016 11:25
Od nového ročníku 1. fotbalové ligy připravil sportovní portál iSport.cz významnou novinku týkající se sledování video obsahu, který přináší ze zápasů tuzemské ligy. Nově totiž zpoplatní přímé přenosy (streamy) ze všech zápasů daného kola, které na svém webu přináší. Uživatelé ale budou moci zdarma sledovat sestřihy. Provozovatel serveru, společnost Czech News Center, chce tak zvýšit své výnosy z online videa.  Celý text ZDE.

Václav Neužil a Ivan Trojan se ponoří do Světa pod Hlavou. Začalo natáčení nového seriálu podle scénáře Ondřeje Štindla v režii Marka Najbrta a Radima Špačka

autor: Česká televize, publikováno: 28.07.2016 11:12
Režiséři Marek Najbrt a Radim Špaček začali pro Českou televizi natáčet seriál Svět pod Hlavou. V napínavé kriminální minisérii se v hlavních rolích objeví Václav Neužil, Ivan Trojan a Judit Bárdos. Scenáristy Světa pod hlavou jsou Ondřej Štindl, Robert Geisler a Benjamin Tuček. Série vzniká v koprodukci České televize, Bionautu a TV JoJ. Celý text ZDE.

RockRadio navazuje na koncept Hrdina ro(c)ku, spouští Hrdinský léto

autor: Juraj Koiš, publikováno: 28.07.2016 07:00
RockRadio odstartovalo letní on-air a on-line kampaň s názvem „Hrdinský léto“. Tato aktivita navazuje na probíhající „reality show“ Hrdina Rocku 2016. Komunikační koncept se bude do konce prázdnin objevovat nejen ve vysílání rádia. Celý text ZDE.

Dvojčata od Alcatelu a Vodafonu úspěšně konkurují nejlepšímu mobilu na trhu

autor: Otakar Schön, publikováno: 28.07.2016 00:00
Největším lákadlem obou telefonů je AMOLED displej s úhlopříčkou 5,5 palce a rozlišením 2560×1440 bodů. Vodafone má ve výbavě jednu technologickou vymoženost, která Idolu od Alcatelu výrazně chybí - integrovanou čtečku otisků prstů. Mírně se liší fotoaparáty, i když mají stejné parametry, podle našich testů fotí Alcatel Idol 4S lépe. Celý text ZDE.

Tajemství, které lidstvo stále řeší. Lze hmotu dělit donekonečna?

autor: Technet, publikováno: 21.07.2016 00:00
Snad každý už provedl tuto úvahu: vezmete kámen a rozbijete ho na dva kusy. Každý kus pak ještě na dva menší, ty pak ještě na menší... Je možné takto pokračovat donekonečna, nebo existuje kousek, který už rozbít nejde? V CERNu toto tajemství zkoumají každý den. Celý text ZDE.

Anonymní bombové útoky v českých médiích

autor: Mediainfo, publikováno: 16.05.2016 19:37
Exkluzivně pro Newsroom ČT24 jsme analyzovali anonymní bombové útoky v českých médiích. O anonymních výhrůžkách bombovými útoky v tuzemsku informovalo od začátku roku 1 139 příspěvků. Nejvyšší zájem vzbudilo rozřešení 13 let starého případu na Olomoucku v lednu (pachatel se sám udal), nahlášení bomby ve vlacích RegioJet a Leo Express 1. února, které si vynutilo evakuaci více než tisíce cestujících, a nedávná hrozba bombového útoku na desítkách... Celý text ZDE.
VYHLEDÁVÁNÍ