Na innogy je potřeba české spotřebitele připravit

autor: Kateřina Straková, publikováno: 01.09.2016 07:00
Společnost RWE se začátkem září změní na innogy, až do konce roku však bude využívat duální branding, aby na nový název české spotřebitele postupně připravila. Spolu s tím spouští imageovou a následně i produktovou kampaň, jež naváže na dlouhodobý komunikační koncept s Jarmilem a jeho rodinou. Pod komplexním procesem rebrandingu na českém trhu je podepsána trojice agentur ze skupiny WPP – podlinkovou komunikaci má na starosti agentura Wunderman,... Celý text ZDE.

Údržbové přestávky, září: především Ostrava a Hradec Králové/Pardubice

autor: Bohumil Herwig, publikováno: 01.09.2016 06:00
UVNITŘ GALERIE – Podívejme se, co operátoři pozemních TV a rozhlasových platforem chystají na první školní měsíc. Opět to bereme kompletně a díváme se po plánovaných výlukách televizních i rozhlasových vysílačů všude možně. Nejen u Českých Radiokomunikací (ČRa), ale například i u RTI cz, Teleka či u společnosti Digital Broadcasting. Nyní, na počátku měsíce, je však hlášena pouze plánovaná údržba na televizních a rozhlasových vysílačích... Celý text ZDE.

Lenovo ukázalo odvážný notebook pro mladé, nemá klávesnici, ale dá se na něj čmárat

autor: Otakar Schön, publikováno: 01.09.2016 01:07
Yoga Book je netradiční hybrid tabletu a netbooku s neexistující klávesnicí. Telefony Moto Z mají dvě posily - levnější Moto Z play a fotoaparát Hasselblad. Novinek se dočkala i klasická Yoga a menší tablet Miix, Lenovo dohnalo ztrátu na konkurenci. Celý text ZDE.

Za obchod HBO Europe v Česku nově zodpovídá polský manažer Kozicki

autor: ales borovan, publikováno: 31.08.2016 18:39
Borovan.czBorovan.czThis article is copyrighted © 2016  Příspěvek Za obchod HBO Europe v Česku nově zodpovídá polský manažer Kozicki pochází z Borovan.cz Celý text ZDE.

V Lidli si nemusíte vyberať medzi kvalitou a cenou

autor: O médiách, publikováno: 31.08.2016 17:10
Pre svojich najbližších chceme len to najlepšie, Vaša rodina a priatelia si to zaslúžia. Celý text ZDE.

Novou sezonu Všechnopárty odstartuje Karel Gott

autor: Česká televize, publikováno: 31.08.2016 13:36
V pátek večer se na obrazovky České televize vrátí s novými díly oblíbený pořad Všechnopárty. Jako svého prvního hosta v podzimní sezoně přivítá talkshow Karla Šípa, která se vysílá již jedenáctým rokem, zpěváka Karla Gotta. Celý text ZDE.

Nucená výměna televizí: vzniká seznam přístrojů, které nový systém zvládnou

autor: Lidovky média, publikováno: 30.08.2016 11:40
České Radiokomunikace (ČRa) začaly testovat televizory a set top boxy, zda zvládnou nový systém vysílání DVB-T2. První seznam přístrojů, které jsou s novým standardem kompatibilní, zveřejní v září na stránce dvbt2overeno.cz. Celý text ZDE.

VIDEO - Seminář „Televize veřejné služby“

autor: , publikováno: 30.01.2016 18:34
Situace, perspektivy, evropské trendy. Videozáznam semináře ze Senátu Parlamentu ČR. Televize v čase změn. Program je klíč. Budoucnost - Druhá digitalizace a důsledky nástupu digitálních technologií, financování. Celý text ZDE.

Cinemax a Cinemax 2 prošly výraznou proměnou, jsou z nich dva odlišné kanály

autor: Rozhlas.cz digital, publikováno: 01.09.2016 06:00
Obsahovou proměnu těchto stanic doprovází i jejich vizuální proměna. Obě stanice se nově stávají plnohodnotnými, na sobě nezávislými programy. Celý text ZDE.

Cinemax prochází změnami, druhý kanál už není reprízový

autor: Juraj Koiš, publikováno: 01.09.2016 01:22
Filmové kanály Cinemax z rodiny HBO mají od září nové programové zaměření. Druhý kanál už není jen posunutou verzí toho prvního, ale zaměřuje se na evropské a mezinárodní filmy pro náročnějšího diváka. Celý text ZDE.

Cinemax a Cinemax 2 - změna struktury filmového kanálu od 1. 9. 2016

autor: SatCentrum, publikováno: 01.09.2016 00:50
Dnes, ve čtvrtek 1. září 2016 proběhne změna struktury filmového kanálu Cinemax, která nabídne divákům větší možnost užít si různorodé programové nabídky. Možnost poznat blíž programový obsah obou kanálů dostanou diváci během víkendu od 10. do 11. září, kdy bude jejich sledování zpřístupněno zdarma. Celý text ZDE.

Webstránka strany Smer odkazovala na porno server PornHub.com. Za útokom sú slovenský Anonymous

autor: redakcia, publikováno: 31.08.2016 20:13
Po tom čo Anonymous SK zaútočili na internetovú stránku politickej strany OĽANO Igora Matoviča, zamerali sa v stredu 31. augusta i na web strany Smer Roberta Fica. Na útok upozornil spravodajský portál SME.sk.  „V plnej miere podporujeme odstúpenie Roberta Kaliňáka s pozície ministra a dôsledné vyšetrenie kauzy Bašternák, práve preto sme dnes zosmiešnili Smer a [...] Related posts: Spravodajský portál SME.sk rieši pred voľbami opäť problém s trolmi Denník N... Celý text ZDE.

Reebok má guerilla kampaň v ulicích, nabádá ke cvičení

autor: Martin Štěrba, publikováno: 31.08.2016 17:57
Značka Reebok se tento rok řídí myšlenkou Be More Human a klade důraz na všestranný sportovní styl života. Do podzimní sezóny vyráží s projektem "The Gym Is Everywhere". Celý text ZDE.

O úmrtí Čáslavské informují světové agentury i deníky

autor: Mediamania.tyden, publikováno: 31.08.2016 17:02
Úmrtí legendární sportovní gymnastky Věry Čáslavské zaznamenaly světové agentury i noviny v řadě zemí celého světa. O jedné z největších českých sportovkyň, která zemřela v úterý ve věku 74 let po dlouhé nemoci, přinesly zprávu například agentury Reuters, AP, AFP, DPA či EFE. Řada světových médií převzala informaci od ČTK. Celý text ZDE.

Tenké notebooky a krmení mazlíčků přes internet. Sledujte přenos z Berlína

autor: Technet, publikováno: 31.08.2016 11:47
Sledujte novinky v přímém přenosu. Redaktoři Technet.cz jsou v Berlíně na největším evropském veletrhu spotřební elektroniky. Celý text ZDE.

Anonymní bombové útoky v českých médiích

autor: Mediainfo, publikováno: 16.05.2016 19:37
Exkluzivně pro Newsroom ČT24 jsme analyzovali anonymní bombové útoky v českých médiích. O anonymních výhrůžkách bombovými útoky v tuzemsku informovalo od začátku roku 1 139 příspěvků. Nejvyšší zájem vzbudilo rozřešení 13 let starého případu na Olomoucku v lednu (pachatel se sám udal), nahlášení bomby ve vlacích RegioJet a Leo Express 1. února, které si vynutilo evakuaci více než tisíce cestujících, a nedávná hrozba bombového útoku na desítkách... Celý text ZDE.
VYHLEDÁVÁNÍ