Ako sa pieseň od Korben Dallas stala titulnou skladbou seriálu Za sklom?

autor: O médiách, publikováno: 28.09.2016 20:48
Titulná skladba k seriálu televízie JOJ Za sklom je od bratislavskej skupiny Korben Dallas. Celý text ZDE.

Nadácia Markíza: 1192 kilometrov na kolobežke s Dobrákmi od kosti

autor: SatCentrum, publikováno: 28.09.2016 16:20
V sobotu 17. 9. 2016 o 17:30, presne na Medzinárodný deň darcovstva kostnej drene, sa na náměstí Jana Palacha v Prahe skončil 1192 km dlhý benefičný kolobežkový maratón Košice – Praha s názvom „1000 km s Dobrákmi od kosti“ na podporu Národného registra darcov kostnej drene. Slovenský úsek maratónu pripravila a zastrešila Nadácia Kvapka nádeje v úzk ... Celý text ZDE.

Vedení hlavního města tvrdí, že smlouva DPP s firmou Rencar je nevýhodná

autor: ČTK, publikováno: 28.09.2016 13:08
Pražský dopravní podnik (DPP) by měl ukončit smlouvu s reklamní společnosti Rencar. Smlouva je pro podnik nevýhodná, sdělila dnes ČTK primátorka Adriana Krnáčová (ANO). Celý text ZDE.

Multiplex DAB Italia s novým vysílačem v toskánském městě Siena

autor: Rozhlas.cz digital, publikováno: 28.09.2016 11:45
Součástí digitální sítě jsou v tuto chvíli například stanice ze stájí Capital, RDS nebo M Due O. Celý text ZDE.

Úterý ve znamení televize Nova a zpravodajství

autor: Bohumil Herwig, publikováno: 28.09.2016 09:38
UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V žebříčku TOP 10 jsou pouze dva nezpravodajské pořady a také pět pořadů TV Nova. Absolutní jedničkou TOP 10 pořadů za všechny kanály jsou opět Televizní noviny, které sledovalo 1,52 mil. diváků. Jedničkou mezi nezpravodajskými pořady je Ordinace v růžové zahradě 2, která se taktéž dostala přes milion a vidělo ji 1,311 mil. Nad zmiňovanou hranici se dostal i druhý pořad v TOP 10, podvečerní Ulice. Zhlédlo... Celý text ZDE.

Česká televize zahájila vysílání ze studia v Českých Budějovicích

autor: Lidovky média, publikováno: 27.09.2016 16:15
Česká televize kromě Prahy, Brna, Ostravy a Hradce Králové vysílá také ze studia v Českých Budějovicích. V úterý slavnostně zahájilo provoz. Pod českobudějovické studio budou spadat regiony Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského kraje a Kraje Vysočina. Studio nabídne více informací z regionu do kontinuálního vysílání ČT24, ale i samostatnou relaci Týden v regionech. Celý text ZDE.

Projeďte se naganským expresem z Prahy do Milovic za pět minut

autor: Technet, publikováno: 24.09.2016 14:00
Podívejte se na první část trasy Velkého přeletu bývalého vládního speciálu TU-154. Podívejte se na Naganský expres, jak v časosběrném videu urazí cestu z Kbel do Milovic za necelých pět minut. Ve skutečnosti mu to trvalo osm hodin. Celý text ZDE.

VIDEO - Seminář „Televize veřejné služby“

autor: , publikováno: 30.01.2016 18:34
Situace, perspektivy, evropské trendy. Videozáznam semináře ze Senátu Parlamentu ČR. Televize v čase změn. Program je klíč. Budoucnost - Druhá digitalizace a důsledky nástupu digitálních technologií, financování. Celý text ZDE.

Korben Dallas spravili pre televíziu JOJ scénickú hudbu k novému seriálu “Za sklom”

autor: redakcia, publikováno: 28.09.2016 20:45
Kapela Korben Dallas spravila scénickú hudbu k novému seriálu televízie Joj, ktorý odštartoval v stredu 28. septembra. Za názov seriálu a ako titulnú skladbu seriálu si tvorcovia vybrali úvodnú skladbu z albumu Banská Bystrica, ktorý nahrala ako svoj tretí v poradí v roku 2014 kapela Korben Dallas na labeli Slnko Records. Bratislavskú kapelu Korben Dallas [...] Related posts: Televízia JOJ dostala pokutu 15 tisíc eur! Televízia JOJ Plus dostala pokutu za vyobrazenie... Celý text ZDE.

Zatím nedokončený 3D film Hurvínek a kouzelné muzeum už prodává první merchandising

autor: ales borovan, publikováno: 28.09.2016 14:14
Borovan.czBorovan.czThis article is copyrighted © 2016  Příspěvek Zatím nedokončený 3D film Hurvínek a kouzelné muzeum už prodává první merchandising pochází z Borovan.cz Celý text ZDE.

Trendy v eventech: Sport, technologie a ucelené téma

autor: Mediaguru, publikováno: 28.09.2016 08:15
Současným trendem v pořádání eventů je ucelené téma s dekoracemi a menu na míru, propojování technologií, na oblibě získávají akce spojené se sportem. Na nejnovější trendy v pořádání eventů i na výhledy českého event marketingu odpovídají v anketě odborníci – Norbert Pýcha, jednatel společnosti Event Arena, Miroslav Šimek, CEO Maxiservice, a Marek Vocel, spoluzakladatel společnost MVP events. Celý text ZDE.

MSI Aegis X je exotická chlouba herního doupěte s GeForce 1080, v obýváku ale nenadchne

autor: Otakar Schön, publikováno: 28.09.2016 01:40
Netradiční malé balení skrývá extrémní výkon s procesorem i kartou, které snesou přetaktování. Takto vybavený počítač je ideální na virtuální realitu a náročné hraní v UltraHD rozlišení. Za vysoký výkon v malém balení uživatelé zaplatí slušnou částkou v korunách i trochou hluku. Celý text ZDE.

Česká televize otevírá další regionální studio. Z Českých Budějovic začíná vysílat už dnes.

autor: Česká televize, publikováno: 27.09.2016 13:51
Česká televize rozšiřuje své regionální vysílání. Po ročních intenzívních přípravách zahajuje provoz nové zpravodajské studio v Českých Budějovicích. To přinese nejen více informací z regionu do kontinuálního vysílání ČT24, ale nabídne i samostatnou relaci, Týden v regionech. Ostrý provoz nového studia startuje dnešním předvolebním vysíláním, které předchází debatě lídrů Jihočeského kraje. Celý text ZDE.

Konference Channel Brunch se zaměřila na možný budoucí vývoj televizní sledovanosti

autor: Juraj Koiš, publikováno: 27.09.2016 05:00
V polovině září se uskutečnil pravidelný Atmedia Channel Brunch, což je setkání mediálního zastupitelství Atmedia se svými klienty, zástupci pětadvaceti tematických stanic. Cílem akce je připomenout důležité události na trhu a nastínit další vývoj. Celý text ZDE.

Analýza komunikace politických stran na Facebooku

autor: Mediainfo, publikováno: 11.08.2016 10:16
Aktivity na sociálních sítích jsou už dlouho nedílnou součástí komunikace politických stran. Jakým vývojem prošla politická komunikace v období voleb do Europarlamentu, komunálních voleb v roce 2014 a jak si vede před krajskými volbami v roce 2016? Dialog se svými voliči se snaží pomocí Facebooku udržovat všechny významné české politické strany, nicméně jejich strategie i úspěchy v této oblasti se liší. Tým analytiků sociálních sítí NEWTON Media pro... Celý text ZDE.
VYHLEDÁVÁNÍ