Test: Philips 49PUS6561 nadchne milovníky technologie Ambilight i videoherní nadšence

autor: HN tech, publikováno: 30.05.2016 00:45
Philips i v nové modelové řadě sází na spojení systému Android TV a technologie Ambilight. Novinkou je použití IPS panelu s lepšími pozorovacími úhly a stabilnější systém. Zklamání přinesl Philips u HDR - televize jen slibuje, nesplňuje standardy. Celý text ZDE.

Prima LOVE HD na Skylinku s otazníkem

autor: Parabola, publikováno: 29.05.2016 22:48
Od 18.5.2016 mohou zákazníci česko-slovenské satelitní platformy Skylink přijímat řadu programů z nových parametrů. Vedle programové HD novinky Prima ZOOM HD se na novém kmitočtu vysílá také Prima LOVE tentokrát v MPEG-4 ale jen v SD rozlišení. Celý text ZDE.

Diváci v Severní Americe zaplatili za nové X-Meny 65 milionů dolarů

autor: ales borovan, publikováno: 29.05.2016 21:17
Borovan.czBorovan.czThis article is copyrighted © 2016  Příspěvek Diváci v Severní Americe zaplatili za nové X-Meny 65 milionů dolarů pochází z Borovan.cz Celý text ZDE.

Tvoje tvář v sobotu opět dominovala s 1,6 mil. diváků

autor: Mediaguru, publikováno: 29.05.2016 08:20
Reality show Tvoje tvář má známý hlas (Nova) opět ovládla sobotní večerní vysílání. Další díl, který se ve vysílání objevil po hokejové přestávce, sledovalo v průměru 1,6 mil. diváků starších 15 let (podíl 47 %). Ještě výraznějšího výsledku dosáhl pořad v divácké skupině 15-54, kde zaznamenal 55% podíl na sledovanosti. V sobotním večeru neměl pořad téměř konkurenci, dvojkou večera byla následně vysílaná Červená Karkulka (Nova). Celý text ZDE.

Hervis otevírá outlet v centru Prahy

autor: M&M, publikováno: 28.05.2016 16:32
Společnost Hervis Sport otevírá nový outlet přímo v Praze. Zákazníci ho najdou v obchodním domě Bílá Labuť... Celý text ZDE.

Vládní dokument o BBC podporuje digitalizaci rozhlasového vysílání

autor: Rozhlas.cz digital, publikováno: 27.05.2016 16:10
White Paper řeší také problematiku obyvatelstva, kteří by byli procesem přechodu znevýhodněni - hrozila by u nich ztráta rozhlasového signálu. Celý text ZDE.

Tři zlaté svatby Prodané nevěsty

autor: Česká televize, publikováno: 27.05.2016 10:23
Prodaná nevěsta oslaví v pondělí 30. května 150 let od chvíle, kdy poprvé zazněla na prknech Prozatímního divadla. Jubileum s ní po tři večery prožije i divák ČT art. Od soboty se totiž na kulturním programu představí postupně tři její verze. Celý text ZDE.

VIDEO - Seminář „Televize veřejné služby“

autor: , publikováno: 30.01.2016 18:34
Situace, perspektivy, evropské trendy. Videozáznam semináře ze Senátu Parlamentu ČR. Televize v čase změn. Program je klíč. Budoucnost - Druhá digitalizace a důsledky nástupu digitálních technologií, financování. Celý text ZDE.

Červnové filmové lahůdky na Cinemaxu

autor: SatCentrum, publikováno: 30.05.2016 00:40
Na Cinemaxu v červnu uvidíme např. krimi thriller NOČNÍ BĚŽEC, umělecky ztvárněnou rekonstrukci výkonu provazochodce, který přešel mezi věžemi WTC - MUŽ NA LANĚ, drama o návratu unesené dívky STOCKHOLM, PENNSYLVANIA, anebo adaptaci slavného kriminálního příběhu Agathy Christie s názvem AŽ TAM NEZBYL ŽÁDNÝ. Celý text ZDE.

Budoucnost audiovizuálních služeb na internetu? Zpoplatnění se nevyhneme

autor: Jan Brychta, publikováno: 30.05.2016 00:00
Daň z internetu zní jako špatný nápad, ale na jistou podobu koncesionářského poplatku možná časem dojde. Ten nápad už mi v hlavě leží delší dobu a určitě mi jeho obrysy někdo někde napověděl. Po několikerém opakování jsem ho ale postupně přijal za svůj a vlastně věřím, že dříve nebo později na něj dojde. Stejně jako dnes platí majitelé rozhlasových a televizních přijímačů koncesionářský poplatek, budou dříve nebo později platit za... Celý text ZDE.

Dáš si fofolu? Kampaň postúpila do finále festivalu Golden Hammer

autor: redakcia, publikováno: 29.05.2016 18:31
Kampaň Fofola pre značku Kofola so štvornohým miláčikom v hlavnej úlohe získala na tohtoročnom festivale Golden Hammer dva shortlisty v kategóriách Kampaň... Podobné Články Pozrite sa ako vznikal úspešný reklamný koncept Fofola agentúry Zaraguza Napísal redakcia ... Celý text ZDE.

Čínská reklama není rasistická. Kritici jsou přecitlivělí, zní ze strany výrobce

autor: Lidovky média, publikováno: 29.05.2016 10:58
Přímo transoceánské spory vyvolala čínská reklama, ve které se černoch po vyprání změní ve vymydleného Asiata. Výrobce prášku se nyní brání nařčením z rasismu tvrzením, že zahraniční média jsou přecitlivělá. Celý text ZDE.

Luxusní kousek: Nejlepší Kindle je skoro dokonalý, ale nevyplatí se

autor: Technet, publikováno: 28.05.2016 19:00
Nejnovější přírůstek do rodiny Amazon Kindle se jmenuje Oasis a svoje sourozence převyšuje téměř ve všech parametrech. Do vínku tato čtečka dostala řadu luxusních i užitečných prvků, které si zaslouží pozornost. Ale cenou většinu zájemců odradí. I nejlevnější Kindle totiž umí to samé. Celý text ZDE.

Sobotní finále Ligy mistrů odvysílal O2 Sport společně s ČT sport

autor: Juraj Koiš, publikováno: 27.05.2016 21:40
Finále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Atlético Madrid odvysílaly dvě televize souběžně. Předplatitelé mohli sledovat přenos na O2 Sport. Zápas pro všechny diváky přinesla ČTsport a na satelitu zdarma odvysílala německá ZDF. Celý text ZDE.

Anonymní bombové útoky v českých médiích

autor: Mediainfo, publikováno: 16.05.2016 19:37
Exkluzivně pro Newsroom ČT24 jsme analyzovali anonymní bombové útoky v českých médiích. O anonymních výhrůžkách bombovými útoky v tuzemsku informovalo od začátku roku 1 139 příspěvků. Nejvyšší zájem vzbudilo rozřešení 13 let starého případu na Olomoucku v lednu (pachatel se sám udal), nahlášení bomby ve vlacích RegioJet a Leo Express 1. února, které si vynutilo evakuaci více než tisíce cestujících, a nedávná hrozba bombového útoku na desítkách... Celý text ZDE.
VYHLEDÁVÁNÍ