logo Facebook
i slova jsou činy

RadioTV: Evropa 2 nasazuje novou show a nové tváře, obměnila i odpolední show

19. května 2017 13:10

Rádio Evropa 2 posiluje tým o nové moderátorské tváře. Od pondělí 22. května bude na stanici moderovat trojice 3v1, tedy Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová. Před časem navíc rádio obměnilo i Odpolední show, kde nyní s Tomášem Zástěrou moderuje foodbloggerka a moderátorka Veronika Kokešová zvaná Koko.

Trio Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová. Foto: Evropa 2


Snaha o přitažlivý produkt pro posluchače i inzerenty


Od pondělí 22. května startuje na Evropě 2 večerní show skupinky 3v1. Ve vysílání tak posluchači uslyší od pondělí do čtvrtka od 20.00 hod. známé herečky Veroniku Arichtevu, Martinu Partlovou a Nikol Štíbrovou.

„Dlouhodobě jsme sledovali zvýšenou zadavatelskou poptávku u Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým a hledali jsme produkt, který by byl pro inzerenty obdobně přitažlivý. Věřím, že se nám to podaří u večerního bloku, kde budou probíhat dvě hodiny plné humoru a zábavy v režii dam 3v1, tak jak je posluchači znají z online prostředí,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2.

Veronika Koko Kokešová a Tomáš Zástěra v Odpolední show Evropy 2. Foto: Evropa 2


Evropa 2 zviditelňuje i Veroniku Kokešovou, která přišla z Expres FM


Již dříve se obměnila také Odpolední show, kde moderátorské řady posílila Veronika Koko Kokešová, která nyní moderuje po boku Tomáše Zástěry rovněž každý všední den od 15:00 do 18:00 hod. Koko dlouhou dobu působila na pražském Expresrádiu, dnes Expres FM.

„Koko je moderátorka s obrovskými zkušenostmi a její smysl pro humor skvěle zapadá do současné koncepce Evropy 2. Navíc s moderátorským kolegou Tomášem Zástěrou si perfektně sedli a ve vysílání jim to skvěle funguje,“ vysvětluje Maureryová.Autor článku: Juraj Koiš