logo Facebook
i slova jsou činy

Frekvence 1 natočila letní moderátorský song a startuje novou rubriku „Andrej Bavíš“.

02. července 2017 13:00 / autor: Jan Mrzena

Rádio Frekvence 1 nasadilo do Lepšího rána novou rubriku s názvem Andrej Bavíš. Do vysílání tak opět přijde populární imitátor Petr Jablonský, tentokrát v roli bývalého ministra financí. V rámci rubriky bude glosovat aktuální politické a společenské dění. Stanice také připravila speciální letní moderátorský song, který má rovněž podpořit zábavný formát rádia.„Aktuálně jedeme velkou kampaň na Lepší ráno, tedy ranní vysílání Frekvence 1. Vylepšili jsme zpravodajské a servisní rubriky, muziku ladíme podle přání posluchačů a ranní tým rozdává dárky. Všechno jsme prostě trochu vylepšili a všude trochu přidali, aby lidé měli lepší náladu a Lepší ráno. A do Lepšího rána patří i trochu nadhledu, do toho nám skvěle zapadá nová rubrika Andrej Bavíš, další varianta politické satiry. Už máme satirický skeč Voláme Hrad, tak teď s Andrej Bavíš to zkompletujeme a budeme mít oba nejdůležitější muže Zeměkoule,“ říká Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Kromě rubriky Andrej Bavíš přichází Frekvence 1 i s novým songem v rámci hudebních playlistů. Letní písničku nazpívali moderátoři Frekvenci 1 a počítá i se zapojením posluchačů. Song je možné si poslechnout zde:  https://www.frekvence1.cz/audio-video?porad=rano-frekvence-1&clanek=vyladene-leto-stante-se-hvezdou-letniho-songu-frekvence-1

Stanice Frekvence 1 podle posledních výsledků RadioProjektu vykazuje share 10,2 % s týdenní poslechovostí téměř milion pět set tisíc posluchačů. Denně si ji pak naladí 814 tisíc posluchačů.