logo Facebook
i slova jsou činy

Nova při prvním dílu Specialistů diváky podrazila

19. ledna 2017 10:30 / autor: Jan Dvořák

A je-li to pořad komerční televize, dvakrát spěchat nemusí. S pravděpodobností hraničící s jistotou mohou počítat s tím, že začne o tři až deset minut později, než začít má. Minuta není žádná míra, když jde o reklamy.

Jenomže v úterý se stalo něco nepředvídatelného.

Pokud divák nadržený na první díl tolik propagovaného seriálu SPECIALISTÉ se nedíval na stanici non-stop už od Ulice, a během Televizních novin přepnul někam jinam s tím, že ve 20.20 se vrátí na začátek Specialistů - a vrátil se dokonce ještě o tři minuty dřív, stejně o začátek přišel!

A víte, co všechno se během prvních minut může v detektivce stát? To přece není profláklý Romeo s Julií, kde na minutě nesejde. Tady už mohlo být dovražděno, kdyby autoři s sebou mrskli.

Předčasně začít krimi, to by si žádná solidní televize neměla dovolit! To je horší než svatokrádež nebo EET. A proto není divu, že se od divácké základny dostalo Nově masového hanobení.

Jako u téhle rodinky...

article_photo

-Řeknu ti, Liduš, že jak jsem byl nejdřív vytočenej z toho, že i když jsem přišel z hospo..z grémia včas, a přesto jsem začátek prošvihnul, protože se jim asi předcházejí hodiny, tak teď, když jsem ten thriller s únosem osmnáctky dokoukal, už vytočenej nejsem...

-Takže to drama, kdy trvá hodinu, než ze Synkáče dojedou kolem bloku zase na Synkáč, se ti líbilo? Mně teda ne, Bédo.

- Ale já jenom říkám, že je věčná škoda, že s tím filmem nezačali rovnou o půldruhé hodiny dřív, a ne jen o tři minuty. To bych měl to štěstí prošvihnout ho úplně, stejně nestál za nic!

Proč já jsem v tý... na tom grémii nezůstal až...

 

Publikováno s laskavým souhlasem autora